Nosework - detekcja węchowa

Rozwiń naturalne zdolności swojego psa i naucz go detekcji zapachów.
Umów się na spotkanie
Nosework - detekcja węchowa

Co to jest Nosework?

To dyscyplina kynologiczna na wzór pracy psów służbowych, które wykrywają określone zapachy (w policji, na lotniskach itd.). 
Nasze psy szukają bezpiecznych zapachów - między innymi cynamonu. Nosework pozwala psu realizować się zgodnie z jego największym talentem i najsprawnejszym zmysłem.
Początkowo uczymy psa wskazywać zapach, jest to dość żmudne i powolne, ale kiedy już miniemy ten etap, zaczyna się szaleństwo! A satysfakcja psa i duma właścicieli są nie do opisania.

Dla kogo jest Nosework?

Dla każdego! Psiaki młode, dorosłe i starsze. te, które mają nadmiar energii i potrzeba im wyzwań. Te, które są nieśmiałe i wycofane. Jeśli boją się ludzi, otoczenia, również skorzystają.
Praca węchowa buduje pewność siebie, wiarę we własne możliwości. Poprawia relację z opiekunem. Dyscyplinuje. Męczy umysł i zużywa nadmiar energi. Uczy koncentracji i opanowania emocji.
Każdy pies uczy się inaczej i pracuje inaczej, więc dostosowujemy proces indywidualnie. Może odkryjecie nową pasję? A jeśli wam się nie spodoba, jest to kolejne cenne doświadczenie i dodatkowa edukacja. Serdecznie zapraszamy :)

Cennik

Pojedynczy trening - 80 zł
Pakiet 4 treningów - 240 zł